Hobbit 2 Filminin, Süresi, Konusu, Oyuncu Kadrosu

Hobbit 2 Filminin, Türü Süresi, Konusu, Oyuncu Kadrosu Vizyona ne zaman girecek.

The Hobbit 2  The Desolation of Smaug Olan ve 13 Aralık 2013 Cuma Tarihinde Gösterime Giren Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları Filmi; Fantastik ve Macera Kategorisine Giren Bir Yabancı Filmdir. Filmin Süresi 160 Dakikadır (2 Saat 40 Dakika).

Hobbit-2-filmi

Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları Filmi Oyuncu Kadrosu:

Ian McKellen (Gandalf), Martin Freeman (Bilbo), Richard Armitage (Thorin), Ken Stott (Balin), Graham McTavish (Dwalin), William Kircher (Bifur), James Nesbitt (Bofur), Stephen Hunter (Bombur), Dean O’Gorman (Fili), Aidan Turner (Kili), John Callen (Oin), Peter Hambleton (Gloin), Jed Brophy (Nori), Mark Hadlow (Dori), Adam Brown (Ori)

Filmin Konusu (Kısa Özeti); Bu bölüm Misty Dağları’ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarını anlatıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmaksızın zorlu ormanı geçmek zorunda kalan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye vardığında Bilbo Baggins’in cücelerle yaptığı anlaşma da sona eriyor. Yalnız olarak Dağ’a ulaşmak zorunda kalan ekip ulu ejder Smaug’un saklandığı mağaraya giden Gizli kapı’yı bulamada başarılı olabilecekler mi? Peki, Gandalf nerede? En son güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söylüyordu.Google Linki

Hobbit 2 Filminin, Süresi, Konusu, Oyuncu Kadrosu

Comments

Leave a Reply